Про Магазин “Вінтажна книга”

Дорогі друзі!

Я рада вітати всіх, хто любить читати, у своєму букіністичному магазині під інтригуючою назвою “Вінтажна книга”! Так Так. Ви не помилились. Я справді продаю старі книги. Але чому тоді “вінтажна книга”?Чому не просто… “Букініст”? Так і звичніше і зрозуміліше, для мого роду діяльності … скажете Ви.Однак, я вибрала цю назву дуже навмисне. Зараз я бачу, і мені це дуже подобається, позитивну тенденцію до того, що саме молоді люди все частіше й частіше цікавилися моїм товаром. І щоб “омолодити” саме уявлення про старі книги, я підібрала таке цікаве і, досить популярне, нині, слівце. Вінтаж – це щось старе, але модне та актуальне до цього дня. І я дуже хочу вірити в те, що мода на читання хороших книг якщо ще не повернулася, то обов’язково повернеться до нашого комп’ютерно-телевізійного побуту :).

Я відкриваю цей інтернет-магазин для тих, хто поділяє мою скромну і трошки наївну думку, що немає дозвілля краще, ніж гарна книга!

Отже, з назвою начебто розібралися. Що ж може запропонувати Вам моя вінтажна книгарня? Ну..власне, книги! :). Найрізноманітнішої тематики та змісту, для найрізноманітнішої цільової аудиторії. Для зручності пошуку весь мій книжковий асортимент поділено на групи. Поповнення буде частим, це я вам обіцяю.

Оскільки я продаю книги, які вже мали господарів, і не кожен господар ставиться до  них, так би мовити, ласкаво та ніжно, кожна книга матиме оцінку за п’ятибальною шкалою:

5 балів одержують книги в ідеальному стані, нові або практично нові, без явних ознак активного читання. Блок таких книг цілий, куточки не загнуті, сторінки без пошкоджень і забруднень.
4 бали ставимо книгам з ознаками активного читання, але дбайливого зберігання, – тобто книгам у хорошому та задовільному стані, – з цілим блоком та неушкодженими сторінками. Допускаються потертості, пом’ятості, незначні дефекти та забруднення.
3 бали одержують книги з явними ознаками активного читання та/або неналежного зберігання. У таких книжках є пошкодження сторінок (наприклад, сторінка надірвана), пошкодження блоку, обкладинки або корінця (наприклад, блок відходить від обкладинки та/або від корінця, може бути надірваний, АЛЕ не відірваний).
2 бали мають книги зі значними дефектами. Обкладинка відходить від блоку. Немає корінця або кількох сторінок. Книга має плями та забруднення.
1 бал – стан вкрай незадовільний. Немає обкладинки та/або корінця та/або великої кількості сторінок. Книга брудна і взагалі … має досить убогий вигляд :)

Щоб уникнути непорозуміння, конфліктів або, не дай боже, розчарування, не варто купувати книгу з низькою бальною оцінкою, поки не з’ясуйте які саме дефекти в ній є. Я, звичайно, постараюся максимально описувати такі книги, але хто зна…) Так чи інакше, низькі бали отримують книги дуже старі, що мають колекційну, історичну чи іншу цінність, а таких тут буде не багато.

Ну, ось начебто і все. Дякую, що відвідали мій сайт. Сподіваюся, у Вас виникло бажання вибрати собі щось із мого скромного асортименту. Якщо це так, то бажаю Вам гарного вибору і, звичайно ж, корисного та приємного дозвілля!

Не йдіть без покупки! Адже хороша книга – це завжди чудова компанія!

З пов. Оксана

Выбери себе книгу на vinkniga.com.ua

Top
Загрузка...